روابط عمومی

روابط عمومی

روابط عمومی، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون سازمان‌ها را به هم پیوند می‌دهد و البته با دورنگری درباره تحقق برنامه‌های استراتژیک آنها، هدف و چگونگی کلید برنامه‌ها را ترسیم می‌کند. روابط عمومی مشاور امین مدیر و کلیه کارکنان دستگاه است؛ پس لازم است که مدیر و کارکنان صددرصد به وی اعتماد داشته باشند و در یک رابطه فعال دوطرفه، هم برنامه‌ها را به خوبی درک کنند و هم تولید محتوای خوبی برای تبیین و معرفی برنامه‌ها و محصولات داشته باشند.
روابط عمومی تنها برای سازمان‌ها و شرکت‌ها و ادارات نیز و شخصیت‌های حقوقی و فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی مانند کمپین‌ها، برنامه‌های مرتبط با فیلم‌ها و سریال‌ها و تئاترها و موسیقی‌ها، افراد حقیقی، ورزشکاران و باشگاه‌های ورزشی و … باید روابط عمومی داشته باشند تا همیشه حضورشان در رأس هرم اطلاع‌رسانی تضمین شود.

طراحی و مدیریت وب‌سایت‌

طراحی و اجرای وب‌سایت‌های شخصی و سازمانی یکی از پرکاربردترین اقدامات در فضای مجازی است که معمولاً در بازار عرضه و تقاضا، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. «رسامد» این امکان را به شما می‌دهد که در زمینه طراحی و اجرای وب‌سایت شخصی و یا سازمانی خود با بهترین کیفیت، و در مناسب‌ترین زمان به آنچه مدنظر دارید، دست یابید.

توزیع هدفمند محتوا

اساتید علم ارتباطات، تولید رسانه‌ای خوب و اثرگذار را اثری می‌دانند که هم محتوای مستند و قوی داشته باشد و هم اینکه در فرم ارائه، ظرافت‌های بصری و جلب مخاطب را به خوبی رعایت کند؛ اما در کنار اهمیت تولید محتوا، عرضه آن در رسانه‌ها و توزیع هدفمند که بتواند اهداف این ساخت این تولیدات را به خوبی محقق کند از اهمیت بالایی برخوردار است.
این توزیع هدفمند قطعاً با برنامه‌ریزی هوشمند و با اتکا به زنجیره ارتباطی گروه فعالان رسانه همکار «رسامد» امری شدنی است و تجربه دلنشین کسب نتایج مورد نظر را به صاحبان اثر القا خواهد کرد.

اجرای رویداد و همایش

سازمان‌های بزرگ و کوچک به مناسبت‌های مختلف کاری، اجرایی، ملی، مذهبی و نیز مسئولیت‌های اجرایی، برنامه‌هایی در چارچوب مأموریت‌های سازمانی و گاه خارج از این وظایف برگزار می‌کنند. هر چند روابط عمومی‌های این سازمان‌ها به مدد اجرای همایش‌ها و رویدادهای مختلف به صورت روتین، اجرای آن را به درستی انجام می‌دهند؛ اما باید در نظر داشت که علم روابط عمومی، علم ایستایی نیست و هر روز که می‌گذرد، بحث مربوط به اجرای همایش و رویداد، کاری تخصصی‌تر و نوین‌تر می‌شود که باید با بررسی ابعاد مختلف از تعیین استراتژی تا هدف‌گذاری اصولی، مدیریت هزینه، رسانه‌ای کردن رویداد و … تا کسب نتیجه دلخواه، برگزار شوند.
«رسامد» با بهره‌گیری از گروه مشاوران با تجربه و سابقه در اجرای همایش‌های محلی، استانی، ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی، با پایین‌ترین هزینه ممکن بالاترین کارایی را برای همایش شما می‌بخشد.

اجرای نشست خبری و میزگرد

تبیین برنامه‌ها و اعلام نتیجه کارکردها از مدیران و مسئولان سازمان‌ها و ارگان‌ها و نیز پاسخگویی به افکار عمومی، امری لازم و از اصول مردم‌سالاری است. از این رو نشست‌های خبر متعدد از سوی متولیان امر برگزار و در آن مجموعه اقدامات سازمانی به مخاطبان ارائه می‌شود. فارغ از سازمان‌های بزرگ که بودجه‌های مصوبی برای این امر دارند، شرکت‌ها و سازمان‌های با محدوده فعالیتی محدودتر، نیازمند ارائه گزارش به مخاطبان، سهامداران، طرف‌های قرارداد و نیز متصل به خود هستند.
نشست خبری، امری تخصصی در حوزه رسانه است که قطعاً افرادی با حضور در چندین و چند نشست خبری امکان مدیریت و اجرای آن را دارند. خرسندیم اعلام کنیم که این گروه هم‌اکنون در «رسامد» آماده ارائه خدمات به متقاضیان در بحث نشست خبری است.
همچنین این گروه آمادگی دارد تا میزگرد‌های تخصصی مد نظر شخصیت‌های حقوقی در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، اقتصادی و … را در تمامی مراحل شامل جانمایی، دعوت از کارشناسان و مدعوین، دعوت اصحاب رسانه‌ها، تهیه گزارش مکتوب و تصویری از میزگرد، انتشار و توزیع هدفمند تولیدات رسانه‌ای و … را با بهترین کیفیت مورد انتظار اجرا کند.

تولید و توزیع رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری؛ نوعی از تبلیغات متنی در قالب یک گزارش و خبر است که در یک رسانه پرمخاطب و بر اساس ضوابط آن رسانه منتشر می‌شود. رپورتاژ آگهی در واقع اطلاعیه‌ای است که از سوی سازمان‌ها و شرکت‌ها با هدف اطلاع‌رسانی و تشریح موضوعات مرتبط با برنامه‌ها و مأموریت‌های سازمانی در رسانه‌های مختلف انتشار و به صورت هدفمند توزیع می‌شود.
پس رپورتاژ آگهی نوعی تبلیغات همسان است که به صورت یک گزارش یا رپورتاژ خبری نوشته می‌شود و البته باید از نظر تبلیغاتی یک فرد متخصص و خبره آن را تهیه کند. محتوای تولید شده از این رپورتاژ تأثیر در چگونگی برنامه‌های بعدی سازمانی دارد و بنابراین کاردانی تولیدکنندگان محتوا برای آن باید مورد تأکید قرار بگیرد.
«رسامد» از جمله توانمندترین افراد تولید رپورتاژ آگهی را به کار گرفته و آماده است این توانمندی را در اختیار متقاضیان امر قرار دهد.

ساماندهی باشگاه مشتریان

سازمان‌های بزرگ و خرد برای حفظ ارتباط تعاملی و مالی خود با گروه مشتریان و هوادارانشان، نیازمند ایجاد محلی در فضای حقیقی و حقوقی هستند تا این روابط را توسعه ببخشند. توسعه روابط بر اساس ارائه مشوق‌هایی نظیر تخفیفات در قبال ارائه محصولات و خدمات صورت می‌گیرد و اشخاص ذینفع در این میان خواسته و ناخواسته نقش تبلیغ‌کننده را برای آن سازمان عهده‌دار می‌شوند.
کارتل‌های بزرگ و بین‌المللی مالی با اهداف تجاری که دارند، پس از آگاهی از این مهم، سال‌هاست باشگاه مشتریان و کانون هواداران خود را ایجاد کرده‌اند تا تعامل در آن به صورت مستقیم و بالاترین میزان بهره‌دهی باشد.
«رسامد» آماده است تا حاصل مطالعات و پژوهش‌های خود در خصوص راه‌اندازی باشگاه مشتریان و کانون‌ هواداری را در اختیار سازمان‌های متقاضی این امر قرار دهد.