خدمات رسامد

چرا «رسامد» را پیشنهاد می‌کنیم؟

هر فرد و مجموعه‌ای برای نگهداری داشته‌های مادی و معنوی خود و به شکوفایی رساندن آنها، فکر و برنامه‌ای دارد. در دنیای امروز که بخش بزرگی از آن مجازی است و فرصت‌ها و تهدیدها همیشگی شده‌اند؛ مراقبت از سرمایه‌های ارزشمند، امری درخور توجه است.
«رسامد» در این مسیر، همراه شماست و توجه به چهار شاخصه نظم، سرعت، تعهد و خلاقیت، عامل پیشران این گروه محسوب می‌شود. در «رسامد» التزام به قوانین و به‌کارگیری متعهدانه متخصصان از سراسر کشور یک اصل محسوب می‌شود. «رسامد» یک گردهمایی تخصصی با مشارکت جمعی از افراد دارای تجربه، مهارت و دانش کافی در مباحث مرتبط با روابط عمومی، ارتباطات، رسانه و کسب و کار آنلاین است و این هدف را دنبال می‌کند؛ ارائه خدمات در حوزه‌هایی که در آن تخصص دارد و همراهی با صاحبان ایده‌های نوآورانه که همکاری با «رسامد» را انتخاب می‌کنند.
هنگامی که وظیفه‌ای به «رسامد» می‌سپارید و به آن اعتماد می‌کنید؛ تنها یک سفارش‌دهنده نیستید؛ بلکه سهامدار کیفیت «رسامد» در خدمت‌رسانی هستید.
رمز موفقیت «رسامد» در مشتری‌مداری و مشارکت با سفارش‌دهنده است و وقت‌شناسی، خوش‌قولی، تعهد، نظم، اخلاق حرفه‌ای و خلاقیت را سرلوحه امور خود قرار داده و برنامه‌های شخصی و سازمانی شما را به متخصصانی با این ویژگی‌ها می‌سپارد.

Avatar
Avatar

سپردن کارها به «رسامد» آسان است

برای انجام کارهای خود در زمینه‌های تعیین شده، می‌توانید سفارش خود را مطرح کنید تا در کوتاه‌ترین زمان و کیفیت مورد نظرتان، اجرای کار را توسط مجرب‌ترین‌ها انجام دهیم. اطمینان داشته باشید مشاور و دستیار شخصی قابل ‌اعتمادی برای شما هستیم و یک گروه حرفه‌ای مراقب هویت و اعتبار آنلاین شماست؛ چون برای «رسامد» بسیار مهم هستید.

* برای دیدن و معرفی نمونه‌کارهای انجام شده، به صورت خصوصی پذیرای شما هستیم؛ زیرا تولیدات «رسامد» برای اشخاص، شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و مستقل است و به دلیل اخلاق امانت‌داری، «رسامد» نمونه‌‌کار طرف‌های قرارداد را در معرض نمایش عمومی قرار نمی‌دهد.

* «رسامد» مشاور و دستیار شخصی و دستیار رسانه‌ای جمعی از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی در تولید محتوا بوده است و طبق مرامنامه این سامانه، تنها طرفین قرارداد از نام و هویت خود مطلع هستند تا نسبت به خدشه‌پذیری شخصیت کاری سفارش‌دهنده خللی وارد نشود.