با ما آشنا شوید

«رسامد» محصول ایده اولیه یکی از کارآفرینان حوزه رسانه است که ضمن تحصیلات تکمیلی در این علم بینارشته‌ای، تجربه کار و فعالیت، پژوهش و تحقیق در رسانه‌های دیداری، شنیداری و مکتوب برتر کشور از دهه ۱۳۸۰ شمسی را دارد. مؤسس «رسامد» پس از رایزنی و مشورت با جمعی از نخبگان علم ارتباطات و فعالان نامدار حوزه رسانه، پایگاهی را طراحی و اجرا کرد که در آن جمعی از متخصصان امر حضور پیدا کردند تا مأموریت‌های «رسامد» را به نحو احسن محقق سازند.
گروه متخصصان رسانه و روابط عمومی «رسامد»، با رویکرد تمایز، تعهد و خلاقیت، از متخصصان تحصیل‌کرده و باتجربه رشته‌ها، زیررشته‌ها و مهارت‌های مربوط به رسانه، روابط عمومی، تولید محتوا، تبلیغات، کسب‌وکار و بازرگانی، تشکیل شده است. فعالان رسانه‌های دیداری و اصحاب رسانه (سردبیران، خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و …) مکتوب و مجازی هم «رسامد» را در پیشبرد برنامه‌ها و اهداف آن همراهی می‌کنند.
کارشناسان و متخصصان فعال در «رسامد»، تمام خدمات معرفی شده در بخش‌های مختلف را به ‌تناوب و طی چند دهه در کارنامه کاری خود ثبت کرده‌اند. فعالیت در حوزه‌های مختلف خبری و اجرایی، رویدادهای مختلف، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، فعالیت تخصصی در حوزه‌های مربوط به کسب‌و‌کار، سابقه مفیدی برای این گروه چابک و مجرب به شمار می‌رود.

تماس با ما